Šaulys

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Kariniai žaidimai Administratorius 0

Šaulys

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Prisijungti naują plokštumoje žaidimas, vienas iš labiausiai addicting ir įdomus, intensyvus-šaulys veiksmų žaidimas vienas iš labiausiai priklausomybę išlikimas Žaidimai! Tai specialus žaidimas, kur viršų Snaiperis gali šaudyti ir save kovoti su visa armija plokštumų ir priešų! Naudoti savo šaudymo patirtis ir karjera, turite sukurti patys mūsų ankstesnius žaidimus ir pradėti tyrinėti pasaulį dėl žiauraus karo. Būk pasiruošęs kovoti už savo išlikimą ir padėti žmonėms iš savo rūšies atokiai blogas plokštumų.

Nemokamas žaidimas Šaulys yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Kariniai žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Šaulys žaidimą jį įveikę, o kadangi Kariniai žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Kariniai žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin