Skaitliukas puolėjas

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 1, vidutiniškai: 4.00 iš 5)
Loading...

Kariniai žaidimai Administratorius 0

Skaitliukas puolėjas

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Prisijungti pirmą-person shooter įvairaus tipo ir sužinoti, ką iš tikrųjų reiškia būti drąsus karys šaltojo karo šaudymo. Apžiūrėti unikalių žemėlapiai ir rasti priešų šaudyti juos visus. Žaidimas suteikia kovos stilių, kur jūs galite pasirinkti kitą įprastą patrankos arba sunkiųjų ginklų tikslios Shootout. Rasti savo snaiperio vietoje ir Būkite pasirengę patenkinti jūsų priešininkas. Šaudyti priešų, kol jie gauna į uždarykite, priešingu atveju jums teks susidurti kulka į galvą. Galima kontroliuoti arba savo armijos komanda ir mums parodyti, kad esate pasirengę naudoti šį šaudymo žaidimas iššūkis.

Nemokamas žaidimas Skaitliukas puolėjas yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Kariniai žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Skaitliukas puolėjas žaidimą jį įveikę, o kadangi Kariniai žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Kariniai žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin