Geriausi saldainiai draugai

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Loginiai žaidimai Administratorius 0

Geriausi saldainiai draugai

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Geriausi saldainiai draugai nukels jus į pasaulį, skanus saldainiai bei sudėtingomis dėlionėmis! Šis fastastic HTML5 žaidimas sujungia match3 klasikinis žaidimas su vėsioje premijos elementai ir nuostabi tikslus, kurių dažnai reikia galvoti iš dėžutės ir rasti kūrybiški sprendimai. Bet nesijaudinkite! Neturėtų jums būti pajėgios įvykdyti lygio tikslus per juda, kurios yra ant rankų, jūs visada galite nusipirkti šiek tiek daugiau juda naudojant jūsų surinktų taškų sumą. Penkiasdešimt vis daugiau sudėtingų lygius galite imtis geras kovos su monstrais, kurie nori pavogti jūsų saldainiai ir apsaugoti saldainių. Žaisti geriausias saldainių draugai dabar ir mėgautis šių saldainių nemokamai!

Nemokamas žaidimas Geriausi saldainiai draugai yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Loginiai žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Geriausi saldainiai draugai žaidimą jį įveikę, o kadangi Loginiai žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Loginiai žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin