Pasjansas voras

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 16, vidutiniškai: 3,88 iš 5)
Loading...

Kortų žaidimai Administratorius 0

Pasjansas voras

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Pasjansas voras tai visų pamėgtas kortų žaidimas! Šiame žaidime kortos turi būti sudėliotos nuo karaliaus iki tūzo. Pasjansas voras žaidime galima pasirinkti kelis lygis, tai yra, kad korto būtų tik vienos spalvos, kad kortos būtų dviejų spalvų ir kad kortos būtų visų rūšių. Pasirinkite lygį pagal save. Naujausias žaidimas Pasjansas voras patiks kortų žaidimų mėgėjų. Žaiskite šį Pasjansas voras žaidimą visiškai nemokamai interneto svetainėje freegames.lt. Žaidimo Pasjansas voras įspūdžiais galite pasidalinti komentaruose, nepamiškite įvertinti žaidimo Pasjansas voras. Apsilankykite kortų žaidimų kategorijoje ir išmėginkite kitus šios kategorijos žaidimus.

Nemokamas žaidimas Pasjansas voras yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Kortų žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Pasjansas voras žaidimą jį įveikę, o kadangi Kortų žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Kortų žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin