Lipnus blokai manija

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Dėlionės žaidimai Loginiai žaidimai Administratorius 0

Lipnus blokai manija

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Lipnus blokai manija yra naujas ir dėlionės game.rnYour tikslas šiame žaidime yra vieta panašios spalvos šypsenėlių kartu drasko labai priklausomybę ir iššaukiantis blokų pašalinti juos iš į board.rnRemove visų šypsenėlių išspręsti galvosūkį ir patekti į kitą lygį thern. Spustelėkite daugiau padėti, daugiau instructions.rnOnce, jūs iš anksto į kitą lygį žaidimą taps labiau įdomus ir kiek sudėtingas, todėl bus vis daugiau ir daugiau challenging.rnGood Luck!

Nemokamas žaidimas Lipnus blokai manija yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Dėlionės žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Lipnus blokai manija žaidimą jį įveikę, o kadangi Dėlionės žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Dėlionės žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin