Paslaptis, kad kilimai

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Loginiai žaidimai Administratorius 0

Paslaptis, kad kilimai

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Eiti į Epas nuotykius ir rasti paslaptis, kurie yra paslėpti po kilimais šiame nemokamai internete puzzle žaidimas. Rinkti brangakmenius, kad atrakinti kitą lygį ir pabandykite pasiimti kuo daugiau žvaigždžių, kaip galima savo kelyje. Jei jūs roll visus kilimų jūs greičiausiai pastebėsite, kas įdomu, kad gali padėti jums išspręsti lygį - ar blokuoti savo kelią iki deimanto, jei jūs don\ 't skirti pakankamai dėmesio. Nors galvosūkius gauti vis sudėtingiau bus einam daiktų, pavyzdžiui, magic wand, galite pašalinti objektus iš kilimų arba klavišus ir mygtukus, atverti užraktas, kad apsaugotų deimantai. Dabar žaisti paslaptis kilimas ir padaryti savo kelią per šį gražus nuotykis!

Nemokamas žaidimas Paslaptis, kad kilimai yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Loginiai žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Paslaptis, kad kilimai žaidimą jį įveikę, o kadangi Loginiai žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Loginiai žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin