Patarimas bakstelėkite

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Loginiai žaidimai Administratorius 0

Patarimas bakstelėkite

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Patarimas Tap yra nemokamas, interneto įgūdžių žaidimas, kad yra apie žaibas refleksai ir puikiai laiko. O jūs zig-zag savo kelią žemyn kelio, transporto priemonę kryptį galite keisti su viena paprasta bakstelėkite arba spustelėkite. Būti atsargūs, ne nukristi kraštus, kaip savo kelionę vis greičiau ir greičiau. Tačiau nėra ko bijoti! Toliau jums avansą ir daugiau monetų jūs rinkti, galėsite atrakinti ir naudoti geriau transporto priemonių. Kiekvieną iš aštuonių skirtingų transporto priemonių duos jums maža, tačiau pastebimas privalumas tas, kad leidžia jums eiti pro savo buvusios įrašų ir atlaikyti vis didėjančią greitis žaidimą. Kaip toli tu gali eiti neįtikėtinai priklausomybę žaidimas?

Nemokamas žaidimas Patarimas bakstelėkite yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Loginiai žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Patarimas bakstelėkite žaidimą jį įveikę, o kadangi Loginiai žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Loginiai žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin