Galaktikos brangakmenių 2: Naujos ribos

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 1, vidutiniškai: 5,00 iš 5)
Loading...

Dėlionės žaidimai Administratorius 0

Galaktikos brangakmenių 2: Naujos ribos

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Gėris 's perlas atitikimo beprotybė! Be to, Galaktikos brangakmenių 2-30 naujų lygių. Pabandykite rezultatas daugiau taškų, kiek įmanoma pašalinti perlus į 3 ar daugiau row.rnrnHow į žaisti: rnrnSwap gretimų gamos padaryti rungtynes 3 ar daugiau vertikalias arba horizontalias linijas. Išvalyti visus fono plytos, pereikite į kitą lygį. Sukurti galingą premijas suderintu daugiau tada 3 gems.rnrn-30 sudėtinga levelsrn-5 graži planetsrn-12 galingas bonusesrn-tonų įdomus! rnrnEsc - pausernR - paleisti levelrnrnGood sėkmės! rn

Nemokamas žaidimas Galaktikos brangakmenių 2: Naujos ribos yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Dėlionės žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Galaktikos brangakmenių 2: Naujos ribos žaidimą jį įveikę, o kadangi Dėlionės žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Dėlionės žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin