Žodžiai 5 x 5

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Dėlionės žaidimai Administratorius 0

Žodžiai 5 x 5

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Žodžiai 5 x 5 yra minimalistinis žodį paieška: rekordus žaidimas su puikių savybių, daugiau nei 170K žodžiai ir galimybę pritaikyti išvaizdą žaidimo. Puikus žaidimas taip pat mobiliųjų ir planšetinių kompiuterių!

Paspauskite ir laikykite nuspaudę kairįjį pelės mygtuką raidę ir vilkite pelę kaimyninių raidės horizontaliai, vertikaliai arba įstrižai sukurti žodį. Kiekvienas žodis turi būti sukurta nuo 3 iki 10 raidžių. Ilgiau žodžiai jums geriau balas! Jei yra žodis, bus rodomi žvaigždė! Gauti geriausią rezultatą įmanoma 300 sekundžių laiką!

Nemokamas žaidimas Žodžiai 5 x 5 yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Dėlionės žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Žodžiai 5 x 5 žaidimą jį įveikę, o kadangi Dėlionės žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Dėlionės žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin