Gatvės automobilių karai

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Nuotykių žaidimai Administratorius 0

Gatvės automobilių karai

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Gatvės automobilių karai yra vairavimo ir karo žaidimas. Šis žaidimas yra mūsų planetą su savo miestų okupuoti priešo karių. Jie naudojami itin modernūs psichotropinių ir biologinius ginklus. Visą miestą atvyko insane. Nieks miesto, policijos, kitų viešųjų paslaugų. Jūs esate vienintelis asmuo, kuris gali išgelbėti planetą. Naudoti savo super automobiliu sunaikinti kuo daugiau priešų vienetų kuo. Rinkti naujus ginklus ir vaistų (siekiant pagerinti sveikatą) gatvėse. rnLet žr jei gali išgelbėti mus. sėkmės!!!

Nemokamas žaidimas Gatvės automobilių karai yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Nuotykių žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Gatvės automobilių karai žaidimą jį įveikę, o kadangi Nuotykių žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Nuotykių žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin