Spectromancer renkant galia

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 1, vidutiniškai: 3,00 iš 5)
Loading...

Koviniai žaidimai Administratorius 0

Spectromancer renkant galia

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Spectromancer, tiesioginį fantazija kortų žaidimas, žaidėjai dalyvauti stebuklinga dvikova prieš kitų mages strategiškai iškvietimo būtybių ir liejimo burtai. Kiekvienas magas naudoja penkių stebuklinga elementų per dvikova - ugnies, vandens, oro ir žemės, ir penktąją susiję su Magu tipo. Dalyviai turi galimybę dvikova prieš kompiuterį arba prieš kitų interneto žaidėjai gyvena. Kas yra naujo? 1. apie 50 naujų kortelių kartu su 4 specialios klases a) Warrior Priest (b) Vampire Viešpats (c) kultinė d) Golem meistras 2. 12 naujų arenoje pristatė pirmą kartą šiame žaidime. 3. karštas dvikova, pasirinktinį denius ir skirtingų taisyklių 4. Patobulinta garso takelius, poveikis 5. Nauja pagerinta grafika. Tikiuosi jums patiks tai daug.

Nemokamas žaidimas Spectromancer renkant galia yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Koviniai žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Spectromancer renkant galia žaidimą jį įveikę, o kadangi Koviniai žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Koviniai žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin