Kubas sutraiškyti

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 1, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Suaugusiems žaidimai Administratorius 0

Kubas sutraiškyti

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Traiškyti tuos kubelius, į šį įdomų puzzle žaidimas suderintu tris ar daugiau blokų tos pačios spalvos. Pasiekti kitą lygį Breaking visada didėjančiais kubeliai. Daugiau kubų, galite sutrinti su vienu paspaudimu, tuo didesnis jūsų rezultatas bus. Instrukcijos: Tik pele reikia žaisti. Spustelėkite grupės 3 ar daugiau kubeliai netraiškykite jų. Didesnėms grupėms suteiks jums daug daugiau taškų! Apriboti save nuo spustelėkite- "spamming" ir išmintingai planuoti paspaudimų. Galite gauti daugiau taškų tokiu būdu ir padidinti savo galimybes pasiekti aukštesnį lygį.

Nemokamas žaidimas Kubas sutraiškyti yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Suaugusiems žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Kubas sutraiškyti žaidimą jį įveikę, o kadangi Suaugusiems žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Suaugusiems žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin