2020 m.

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

2020 m.

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
2020 m. yra sudėtinga dėlionė su žaidimo, kad yra šiek tiek panašus į Tetris, bet eina virš ir už. Leistuvas pateikia įvairių blokų žaidimo lenta, 10 iš 10 laukų ir turi užpildyti horizontalių ar vertikalių linijų, kad jie išnyksta. Žaidimas baigiasi, jeigu yra ne daugiau kambario vieta elementų ant lentos, todėl būkite atsargūs, kad atliekų vertingas erdvė pateikimo elementai, nesuteikiant jam tinkamą mintis. Turėtų jums kiltų problemų bet kokiu atveju, jūs visada galite pasirinkti investuoti dalį savo kietajame uždirbtus monetų galinga stiprintuvus, kad pvz išvalyti erdvę arba tau kitų elementų ant lentos.

Nemokamas žaidimas 2020 m. yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite 2020 m. žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin