Gobšus šerifai

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Gobšus šerifai

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Padėti gobšus šerifai, spręsti galvosūkius ir rinkti deimantus šiame žaidime puiki nuotykius. Jūsų tikslas yra, kad kiekvieno šerifo plėšti gražus perlas ir nustatyti trumpiausiu ir efektyviausiu kelią per lygį. Mažiau juda jums naudoti ir arčiau jums optimalų maršrutą, daugiau žvaigždučių jūs gausite. Kartais jūs turite padaryti protingai naudoti plokštelės, kad pakelti arba mažesni akmenys, o kartais jūs turite turėti omenyje, kad kai kurie laukai gali būti perduodami tik vieną kartą iki jie pradeda byrėti. Žaisti gobšus šerifai dabar internete ir visiškai nemokamai ir sužinoti, jei jūs galite surinkti visas žvaigždes!

Nemokamas žaidimas Gobšus šerifai yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Gobšus šerifai žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin