Įrengimas Doll House

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Įrengimas Doll House

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Elisabeth sukasi Šeštosios šį savaitgalį ir jos tėvai nori nustebinti savo svajonių lėlės namas. Ji myli lėlės namų ir jos tėvai nori pranokti savo lūkesčius. Padėti jos tėvai apdaila namas laiku dekoravimo tai modernus ir kietas. Jos mama pirko miniatiūriniai baldai ir ji galėtų naudoti apdailos įgūdžius, padėti jai padėkite jį reikiamoje vietoje. Pažvelgsime visuose kambariuose ir pamatysite, kurioje baldai tiks puikiai ten, nei pradėti pateikti po vieną. sėkmės!

Nemokamas žaidimas Įrengimas Doll House yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Įrengimas Doll House žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin