Mados studija – Popstar apranga

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 1, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Mados studija – Popstar apranga

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Šis popstar nori suteikti savo geriausius koncertą kada nors šį vakarą! Bet už tai jos apranga turi būti vienas iš natūra per. Todėl ji paprašė jums būti savo asmeninį mados dizaineris ir kurti gražus ir unikalus suknelė. Ar jūs už šį iššūkį? Pasirinkite 4 drabužių ir gražią spalvą ir kiekvieno drabužio modelį. Tada parengti savo audiniais ir parodyti savo išskirtinių kūrinį ant scenos!

Nemokamas žaidimas Mados studija – Popstar apranga yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Mados studija – Popstar apranga žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin