Mano saldainių dėžutė

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Mano saldainių dėžutė

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Žaisti mano saldainių dėžutė ir erzinti savo smegenis su šiuo juokingas ir labai įdomus Dėlionė! Galite padėti pasiekti viliojanti dėžutė pilna saldainių juokingas būtybių. Gauti ten jūs turite, kad naudoti savo specialių įgūdžių kaip sugebėjimus ištiesti savo galūnių ekstremalių arba klijuoti prie sienos. Jei gerai išnaudoti tuos įgūdžius ir rasti tinkamą sąveiką galite ne tik galės patraukti saldainiai, bet ir surinkti visus žvaigždutes, kad dedami į lygius. Žaisti mano saldainių dėžutė dabar nemokamai ir gauti visi saldainiai galėtų kada nors norėjote!

Nemokamas žaidimas Mano saldainių dėžutė yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Mano saldainių dėžutė žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin