Matinis palyginti matematikos

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Matinis palyginti matematikos

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Matt vs matematika yra įdomus mįslė žaidimas, kuriame jūs turite spręsti iš pažiūros paprastas lygtis, kuri yra skirta apie numerius 1, 2 ir 3. Trijų skaitmenų, du operatoriai ir trijų rezultatų pasirinkti, tai viskas, ko reikia, kad tikrai puikus žaidimas. Ar tai garso paprasta kaip 1, 2, 3 jums? Ji net skamba labai lengva jums? Na, pirmas lygis yra lengva iš tikrųjų. Bet kai bus išspręsti keletą daugiau lygtis ir žaisti kelias minutes, žaidimas greitai taps sudėtingas ir labai priklausomybę Mįslė! Dabar žaisti Matt vs matematikos ir spręsti daugiau nei 130 lygių pilnas įdomus ir kietais iššūkių!

Nemokamas žaidimas Matinis palyginti matematikos yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Matinis palyginti matematikos žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin