Narsus riteris

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 1, vidutiniškai: 4.00 iš 5)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Narsus riteris

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Narsus riteris yra platforma nuotykių, kad kelia jums drąsus riteris, kuris bando įrodyti vertas tuoktis gražus princesė Karalystė batus. Princesės tėvas, karalius, siunčia mūsų herojus uždirbti šiek tiek aukso. Palei savo kelionę yra daug galvosūkiai ir dar daugiau pavojų, todėl savo ruožtu imtis geros priežiūros drąsuolis Knight.With vienu spustelėjimu arba spustelėkite jums gali pakeisti kryptį, atsižvelgiant drąsus riteris. Jei spustelite arba paspauskite šiek tiek ilgiau, riteris pradeda sprint, kurios leidžia jam įveikti kliūtis, paleisti iš priešų ir išvengti spąstų. Žaisk dabar nemokamai!

Nemokamas žaidimas Narsus riteris yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Narsus riteris žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin