Pakalikas Lab

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Pakalikas Lab

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Sveiki atvykę į favoritas Lab, galutinis smegenų dantį Žaidimai! Šioje įdomus internete žaidimas jūsų tikslas yra įdėti Saldūs pakalikai mygtukus, kuri atitinka jų spalva. Kai jūs stumti pakalikas kryptimi, jis bus tik sustabdytas, jei jis į kažką. Taigi jūs turite naudoti kliūtis ar kitų pakalikai blokuoti savo kelią ir gauti juos į reikiamas vietas. Jums reikia naudoti kaip keletą juda kaip įmanoma uždirbti apdovanojimą. Ar galite rasti optimalų sprendimą už visus galvosūkius ir uždirbti tris žvaigždutes kiekvieno lygio? Dabar eikite į favoritas laboratoriją, žaisti šį įdomų žaidimą ir padėti jiems rasti savo kelią!

Nemokamas žaidimas Pakalikas Lab yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Pakalikas Lab žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin