Pereiti Frogger

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Pereiti Frogger

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Jums gali būti žaidžiamas ir begalinis runner žaidimas prieš ar bent girdėję apie jį. Dabar čia ateina Frogger šuolis, begalinis bunkeris. Žaidimo tikslas yra gana paprasta - padėti varlė šokinėti iš platformos į platformą! Bakstelėkite varlė, vilkite, kad nustatyti reikiamą kiekį galios ir pavojinga kelionė prasideda. Turėtų praleisti ir žemės vandens žaidimas neišvengiamai pabaigos ir jums bus arba turės pradėti iš naujo arba praleisti kai kurie tauriųjų monetoms ir toliau, jeigu jums nepavyko. Kaip ilgai jūs galite išlaikyti mūsų hopping herojus saugiai šiame neįtikėtinai addicting žaidimas? Žaisti Frogger pereiti dabar ir čia nemokamai!

Nemokamas žaidimas Pereiti Frogger yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Pereiti Frogger žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin