Skylands

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Skylands

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Skylands, klasikinis arcade žaidimas su puiki šviesą jaučiasi, gėris jūsų įgūdžių ir reakcijos laikas. Žaidimas centrai juda dviem taškais. Kiekvieną kartą, kai vienas iš dviejų taškų atitinka kelias plytelių turite paspausti greitai judėti į priekį. Toliau jūs einate, jums atrakinti daugiau plytelių sudėčių. Kelias formas, kaip jums eiti. Atrodo paprasta per pirmąjį, tačiau ji gali būti labai sudėtinga! Turite tik trumpą laiką, kad kitu ėjimu! Jei vartojate per ilgas arba praleisti kitą kelią plytelių You\ bus kristi į bedugnę ir turite pradėti iš naujo. Tik gali gauti rekordų, kai jums reaguoti pakankamai greitai ir išlaikyti jūsų dėmesį. Skylands idealiai tinka atsitiktinis įdomus. Patikrinkite savo įgūdžius šiandien su Šis puikus retro stiliaus internetinis žaidimas!

Nemokamas žaidimas Skylands yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Skylands žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin