Šuniškas dantų priežiūra

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Šuniškas dantų priežiūra

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Šuniškas reikia jūsų dėmesio, nes jis turi keletą dantų problemos pastaruoju metu. Patikrinti jo burną ir pamatyti, kokios problemos. Jei manote, kad galite valdyti padėtį tada imtis mielas šuniškas į jūsų biurą ir pradėti dantų problemų sprendimo. Padėti pereiti per tai ir apdovanoti jį su skanus kaulų kaip prizą šuo. Smagu žaisti ir vaikams patinka šis žaidimas. Patinka būti vet dantų gydytojas ir mielas augintiniai rūpintis!

Nemokamas žaidimas Šuniškas dantų priežiūra yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Šuniškas dantų priežiūra žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin