Swingventure

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Swingventure

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Swingventure yra greitai besivystančiai įgūdžių žaidimas, kur Jūs Naudokite savo virvę sūpynės per begalinis lygio pilnas brangakmenių ir bjaurus kliūtis. Jums reikia puikiai laiko ne tik išlaikyti savo tempą, bet taip pat išvengti pataikyti į žemę arba viena iš sienos savo kelią. Jūsų būdas rinkti brangakmenius galima pritaikyti jūsų personažas arba pirkti daugiau gyvybių. Bet nesijaudinkite, jei turėtų pritrūksta papildomų gyvenimą bet kokiu atveju, jūs visada galite palaukti tam tikrą laiką ir gauti daugiau gyvena tokiu būdu. Dabar žaisti Swingventure, gauti Super atrodo Veidukas ir eiti Geriausi rezultatai - tikresnė nemokamai!

Nemokamas žaidimas Swingventure yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Swingventure žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin