Vaikai keksas baras

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Berniukams žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Vaikai keksas baras

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Vienas iš labiausiai skanūs desertai, pasaulyje garsaus cupcakes yra didžiausių gerbėjų šį skanus desertas, kaimynystėje yra daug vaikų gyvenimo, kuris jūs nuspręsite atidaryti parduotuvę su gėrybės vaikai ir namai specialybė, kursas children.rnIn yra skanus cupcakes. rnToday atidarymo dieną, viskas turi būti tobula ir vaikai būtų įspūdį tarnybos ir skanus cupcakes. rnYour vaidmuo yra nepriekaištingai aptarnauti kiekvieną klientą ir įsitikinkite, kad gausite per trumpiausią laiką užsisakyti desertas. rnBut nepamirškite, tai yra verslas ir reikia surinkti pinigų, kad jūsų verslo jachtoje, jei jūs galite padaryti nedidelį pelną. rnServe cupcakes ir kiekvieno lygio jums reikia pasiekti pinigų tikslą pereiti lygį ir plėtoti verslą. Sėkmės rnGood!

Nemokamas žaidimas Vaikai keksas baras yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Berniukams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Vaikai keksas baras žaidimą jį įveikę, o kadangi Berniukams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Berniukams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin