Dino kepsnys

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Barbes žaidimai Administratorius 0

Dino kepsnys

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Žaisti Dino kepsnys ir surinkti kuo daugiau skanus maistas kaip įmanoma šiame Dėlionė! Mielas kūdikis dinozaurų yra ant dietos ir jis yra labai, labai alkanas. Kūdikio dinozaurų dietos? Kurie sveiko proto būtų tai padaryti su šiek tiek vargšas?! Gerai jis gali būti šiek tiek didelis be kaulų, tačiau pažiūrėkite į jį, jis yra alkanas! Dino reikia jūsų pagalbos gauti sultingas kepsnys ir nuostabiai skanios ritininis savo pusryčius. Dino turi valgyti daug, būtų galima padaryti per pasaulį, pilną pavojų ir nuotykių, kuris laukia jį ant žemės ir po vandeniu. Dabar žaisti Dino kepsnys ir padėti prastas mažai kolegos!

Nemokamas žaidimas Dino kepsnys yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Barbes žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Dino kepsnys žaidimą jį įveikę, o kadangi Barbes žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Barbes žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin