Stilistas, 2 žvaigždučių viešbutis

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 1, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Barbes žaidimai Mergaitėms žaidimai Administratorius 0

Stilistas, 2 žvaigždučių viešbutis

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Žvaigždžių stilistas yra pagaliau atgal! Šiame tęsinys turite parengti 6 naujos įžymybės savo renginiui: televiziniame šeimininką, princesė, realybė žvaigždė, per popstar, sportininkas ir pirmoji ponia. Rungtynės kiekvieną Garsenybių su teise aprangą ir vėl tapti geriausių Holivudo stilistas! Sara, mūsų garsenybių stilistas, įvertinsime Jūsų apranga žaidimo pabaigoje. Galite gauti geriausią rezultatą?

Nemokamas žaidimas Stilistas, 2 žvaigždučių viešbutis yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Barbes žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Stilistas, 2 žvaigždučių viešbutis žaidimą jį įveikę, o kadangi Barbes žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Barbes žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin