Pavadinimas katyčių

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Vaikams žaidimai Administratorius 0

Pavadinimas katyčių

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Duoti šį alkanas kates pagalbos ranką ir pašarų kai kurie skanūs žuvies! Bakstelėjimas ir palaikymas norint atidaryti Nom Nom kačiukų maitinti juos su begalinis tiekimo šviežius ir skanius žuvies burnas. Jūs padaryti katės daugiau žuvies valgyti, tuo daugiau taškų jūs kauptis. Bet būkite atsargūs ir išvengti bombų, kad skristi aplink kartais susitelkti. Jums tikrai don\ nesinori mielas katės sprogo sprogimas, tu? Jei jums pavyks patraukti šiek tiek Auksinės žuvelės, galėsite atrakinti daugiau mielas kačiukas kaip pasaulyje garsaus Catstein ar Bloody katė vampyras Šis HTML5 žaidimas.

Nemokamas žaidimas Pavadinimas katyčių yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Vaikams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Pavadinimas katyčių žaidimą jį įveikę, o kadangi Vaikams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Vaikams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin