Rungtynės brūkšnys

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Vaikams žaidimai Administratorius 0

Rungtynės brūkšnys

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Geometrijos rungtynės Dash yra arkadinis veiksmo žaidimas, kuris yra pagrįstas gera prasme ritmo ir puikus akių-rankų judesių koordinacija. Žaidėjo tikslas bakstelėkite arba spustelėkite ekrane kai dėl rotacijos skaičius yra tiksliai virš jo forma, kuris yra sudarytas ant sienų dekoras drobė apačioje. Nors tai yra paprasta, viena sukasi formos darosi sunkiau su dviem ar daugiau ir neįtikėtinai sunku kai greitį ir sukimosi kryptį keisti su kiekvienu rungtynių galite pasiekti. Žaisti rungtynės geometrija brūkšnys dabar internete ir mėgautis 30 lygių, supakuota su įdomus. Sužinoti, jei yra galimybė pabūti šalia neįmanoma problemų!

Nemokamas žaidimas Rungtynės brūkšnys yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Vaikams žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Rungtynės brūkšnys žaidimą jį įveikę, o kadangi Vaikams žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Vaikams žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin