Atogrąžų favoritas

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Atogrąžų favoritas

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Atogrąžų favoritas yra loginiai žaidimai, kuriose pakalikai turi pristatyti skanus vaisių, sunkvežimis, kuris atitinka gėris 's spalvos į atitinkamą fabriką. Tai gali atrodyti paprasta, tačiau dalykas yra tai, kad kai kelių yra naudojamas vienas favoritas, tai can't naudoti nebėra kitą. Beje, pjovimo visoje kitoje maršruto sankryžose, žinoma gali. Jūs vis dar turite įsitikinkite, kad išvengti avarijų tų kryžkelėje ir dažniau nei ne, turite galvoti ne lauke ir rasti būdai išspręsti tokio lygio. Tu gali įveikti ne mažiau kaip 40 keblių užduočių ir saugiai pristatyti vaisius? Dabar žaisti atogrąžų favoritas ir parodyti pasauliui, ką turite padaryti, kad bananų!

Nemokamas žaidimas Atogrąžų favoritas yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Atogrąžų favoritas žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin