Burger istorija

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Burger istorija

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Ar manote, kad prakeiktas mėsainiai nesiima daug įgūdžių ir mėsos gali būti virti, bet kas? Imtis triušelis, įdėti mėsos, ant jo, pridėti šiek tiek salotos, sūrio gabaliuką ir pagaliau kita pusė triušelis ant viršaus - kaip sunku jį galima, teisė? Na, jūs neteisūs! Burger istorija verčia ruošiant maistą yra sudėtingas ir žinoma įdomus patirties. Ir sakydamas iššūkį mes tai tikrai sunku. Priimti šį naują iššūkį ir tarnauti kaip daugelis mėsainiai, kaip įmanoma. Ar turite, ko reikia ne tik pašarų minios, bet taip pat nustatyti naują Geriausi? Žaisti dabar visiškai nemokamai ir eiti į jį!

Nemokamas žaidimas Burger istorija yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Burger istorija žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin