Crossy šventykla

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Crossy šventykla

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Įdėti savo skrybėlę ir pradėti tyrinėti fantastinis 3D pasaulis, Crossy šventykla! Šiame gražus nuotykių jūs bandote padaryti savo kelią per senovės šventyklos, kuri yra ne tik visą brangų aukso monetų, bet taip pat pilnas siaubo. Jei jūs nesate atsargūs, pakankamai, jums gali gauti impaled Jungtinių Amerikos Valstijų Spears, patenka į lavos arba gauti suvažinėti akmens diskus. Jūsų būdas rinkti aukso monetų galima nusipirkti sau galimybę toliau, kai jūs nepavyko arba pirkti naują pseudoportretą norėdami žaisti su. Parodyti savo įgūdžius ir žaisti Crossy šventykloje dabar! Kaip toli jūs galite padaryti jį?

Nemokamas žaidimas Crossy šventykla yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Crossy šventykla žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin