Greitai arba kepta

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Greitai arba kepta

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Padėti išsigandęs vištienos pabėgti nuo vidutinis virėjai puodą nemokama platforma žaidimas greitai ar kepta. Paleisti kiek galite ir patirti sparčiai besivystančiai veiksmų, o jūs bandote išvengti visų kliūčių, tipiškas virtuvė. Kai kurių dalykų, pavyzdžiui, baldai gali lėtai you ir atlikti Kuko priartėti, o kitos net gali tave užmušti. Saugokitės plaukioja peiliai ir don\ 't žingsnis į pelės spąstus ar vištienos ar savo žaidimą ateis į labai netikėtai pabaigoje. Bandyti patraukti kuo daugiau monetų, kaip įmanoma savo kelyje ir jūs galėsite pirkti naudinga elementus, kurių gali apsaugoti jus. Dabar žaisti greitai arba kepta ir pamatyti kaip toli galite eiti!

Nemokamas žaidimas Greitai arba kepta yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Greitai arba kepta žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin