Jumpanda

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Jumpanda

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Jumpanda yra unikalus pinball stiliaus žaidimas, kad paverčia originalų žaidimą į visiškai naują ir šviežią patirtį. Žaidimas yra lengva pasiimti naujokai ir pateikia iššūkių patyrusių žaidėjų žanro. Padaryti mažai panda, šokinėti ir bounce per 15 skirtingų pasaulių naudojant stiprintuvas, buferis ir net patrankomis. Kiekviename lygyje žaidėjas turi surinkti visus vaisius galiausiai atverti vartai į kitą etapą. Spalvingas grafika ir paprastas vandentiekio kontrolę, kad Jumpanda įdomus ir linksmas patirtis rodo, kad tinka visų amžiaus grupių. Žaisti dabar ir džiuginti žavinga Panda. Jums bus patenka į meilės su Jumpanda žavesio ir iššūkiai jums teks susidurti!

Nemokamas žaidimas Jumpanda yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Jumpanda žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin