Kortų kostiumai dėlionės

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Kortų kostiumai dėlionės

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Kortelė tinka Puzzle yra naujas rekordas puzzle žaidimas, kuriame jūs turite lygiai 180 sekundžių, gauti geriausią rezultatą galima rinkti simbolius (kortelėje kostiumai) to paties tipo! Eiti rekordus!

Kaip rinkti simbolius? Tiesiog paspauskite ir palaikykite kairę pelės mygtuką ant simbolis ir pajudinkite pelę į kaimyninių sujungti juos, tos pačios rūšies prisijungti kaip daug simbolių, kaip jūs galite, ilgiau grandinės suteikia jums geriau balas! Pateikti savo rezultatą į pasaulio Iškabos, kuris yra geriausias žaidimo pabaigoje!

Įranga:

* paprastas, bet labai addicting
* Pasaulinis Iškabos įtraukti - tu žaidi prieš žaidėjus visame pasaulyje!


Nemokamas žaidimas Kortų kostiumai dėlionės yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Kortų kostiumai dėlionės žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin