Kvailai paukščiai 2

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Kvailai paukščiai 2

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Crazy paukščiai yra atgal! Dar kartą jie kovos apsiginti nuo kiaules, kurioms norite išsiųsti plunksninukai iš savo žemės. Kiaulės nebuvo nustatytas jau tvirtovių, bet šių paukščių wouldn't būti žinomas kaip Crazy paukščių, jei kai kurios sienos gali jiems trukdyti! Ar gėris 's medžio ar akmens, tiems plunksninukai ji pasitelkdamas 't klausimą, kaip jie tiesiog pasinerti į sienos galva pirma ir sutrinkite juos. Ir jei jie neatitinka ten visada net crazier paukščių stebėti. Naudoti įvairių gebėjimų kvailai paukščių nugalėti priešų kiaulių armija. Žaisti Crazy Birds II dabar nemokamai! Nustatyti timpa ir ruošiasi tikslas, šaudyti ir sunaikinti visus priešo struktūras ir piktas kiaules.

Nemokamas žaidimas Kvailai paukščiai 2 yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Kvailai paukščiai 2 žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin