MathNook bokso

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

MathNook bokso

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Naudokite savo numerį palyginimas įgūdžių tapti MathNook Bokso čeksenti. Pirmojo lygio turėsite lyginant numerius kairėje skaičius yra didesnis nei, lygus arba mažesnis nei dešinėje. Kiekvienas priešininkas gauna sunkiau ir aukštesniuose lygiuose, turintys matematikos lygtis palyginti užuot numbers.rnrnJust paspauskite ant to >, =, arba < simbolis. Teisę ją gauti ir You\ mesti punch. Būti atsargūs, nes per ilgai arba spustelėdami neteisingą simbolį leis patekti į punch jūsų priešininkas.

Nemokamas žaidimas MathNook bokso yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite MathNook bokso žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin