Narsus riteris – STP

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Narsus riteris – STP

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Narsus riteris grįžta į šį naują platforma stiliaus nuotykius! Užburtas orkai buvo pagrobtas jo mylima žmona princesė ir dabar jie reikalauja staggeringly didelės išpirkos. Chroniškai sumušė karaliaus vėl siunčia mūsų herojus iš į pavojingą kelionę į išsaugoti savo dukterį ir žinoma rinkti šiek tiek aukso. Pakeliui narsus riteris yra išspręsti galvosūkius ir veido pavojų nei tikėjimo, kad tai vėl savo ruožtu imtis geros priežiūros narsus riteris ir išsaugoti jį nuo bet kokios žalos. Su vienu bakstelėkite arba spustelėkite, Norėdami pakeisti kryptį, atsižvelgiant drąsus riteris. Jei spustelite arba paspauskite šiek tiek ilgiau, riteris pradeda sprint, kurios leidžia jam įveikti kliūtis, paleisti iš priešų ir išvengti spąstų. Žaisk dabar nemokamai!

Nemokamas žaidimas Narsus riteris – STP yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Narsus riteris – STP žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin