Ninja CC

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Ninja CC

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Iš pradžių buvo sukurta kaip pamoka, Cheat "Flash" CC 'How "knyga iš Chris Georgenes, Ninja CC yra linksmas ir greitas žaidimas su dviem režimais. 'Book mode "yra tiksli Ninja kardas negailestinga žaidimas, kad jūs galite sukurti sau po knyga vadovėlis. 'Bunny mode' prideda šiek tiek žavinga, bet sprogioje zuikiai į mišinį kartu su interneto rekordus. Kiekvienu režimu jūs turite 99 sekundžių, kaip jūs galite imti kuo daugiau priešų Ninjas, gauti combo bonus taškų vienu metu puola daug Ninjas. Ginkluotųjų su mielas bet mirtinas sprogi zuikiai, pamatyti, kiek žalos gali sukelti į 'Bunny mode "ir padaryti pavadinimą save dėl rekordų. Reikia įspėti, nors, tie zuikiai aren't smulkmeniškas, kas jie bus sprogti dėl! Taip pat galima nemokamai "Apple" ir "Google" žaisti App parduotuvės!

Nemokamas žaidimas Ninja CC yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Ninja CC žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin