Pabaisa kova

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Pabaisa kova

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Pabaisa kova, pateksite į Epas nuotykius, kuris apjungia geriausias elementai vaidmenų žaidimai ir match3 klasikinis stilius žaidimas. Gražus pilies, gražus princas labai nukrito į meilės su Pelenė. Tačiau princas buvo pagrobtas iš galingas demonas, kuris visada buvo apsėstas princas. Siekiant išsaugoti princas, drąsus Pelenė koją ant nuotykius. Jei Pelenė atsitiks paleisti į pabaisą princesė kovoja juos sudėtinga match3 Žaidimai. Princesė visada kartu su savo patikimas augintiniai, padeda jai kovoja ir kurie gali būti naujovinami iki būtų dar efektyvesnis. Žaisti monstras mūšis dabar nemokamai ir gauti į šiame Epas nuotykius!

Nemokamas žaidimas Pabaisa kova yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Pabaisa kova žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin