Punchifier

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Punchifier

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
  Enemies, bakstelėkite "veidai į punch jas.   Jie smūgis jus atgal po trumpos pauzės.   Įgyti patirties taškų nugalėjo juos ir praleisti jį padidinti tam tikrus atributus, bet ir savo charakterį.   3 žaidimo režimai:   -Kampanijos režimu, kur jūs turi įveikti 50 simbolių, kuriuos norite baigti žaidimą;   -Pasirinktinį režimą, kur galite tinkinti veido įveikti.   -Begalinis režimas, tas pats kaip kampaniją, bet be lygį dangtelis. Jūs turi įveikti kampanijos režimu atrakinti šį vieną.

Nemokamas žaidimas Punchifier yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Punchifier žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin