Regbis pasaulio taurės USA

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Regbis pasaulio taurės USA

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
JAV padarė jį 2015 World Cup, jūs atstovaujate savo country geriausia viltis, jums žaisti prieš geriausią gynybos pasaulyje. Naudoti kairės ir dešinės rodyklių klavišus išvengti atvažiuojančio žaidėjai kovoja. Raudonas plotas apie mano žingsnio rodo, kaip toli nuėjome You\. Negaunate spręsti 5 kartus ir 's žaidimas baigtas. Kai jūs gaunate į aikštę pabaigos, gausi pabandyti. Kiekviename lygyje yra greitesnis ir sunkiau, bet jūsų šansas laimėti didėja taip pat. Kiekvieną kartą, kai jums perduoti vieną iš savo žaidėjų, ir kai gausi bando, gausi taškų. Sėkmės, don\ 't leiskite mums žemyn!

Nemokamas žaidimas Regbis pasaulio taurės USA yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Regbis pasaulio taurės USA žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin