Šaudyti juos visus

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Šaudyti juos visus

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Vienas iš geriausių Arkada šauliai žaisti ir parodyti savo tikslumą ir įgūdžių. Šaudyti juos visus turite Hit objektus, jud ėkite ekrane su savo sienos įrengtas patranka. Kadangi jūs negalite pakeisti patrankos arba jos tikslas, turite pasikliauti didelis laiko ir net geresnis numatymas. Jei jūs don\ 't hit judančio objekto ten ir tada jūs prarasite žaidimą. Tačiau, net jei tai gundo jus tiesiog palaukti šiek tiek ilgiau ir siekiant dar geriau, jūs turite į ugnį greitai arba jūs neteksite bet kokiu atveju kai savo sviedinys pagaliau lašai į žemę. Ar turite, ko reikia sėkmingai šaudyti juos visus? Žaisk dabar nemokamai ir sužinok!

Nemokamas žaidimas Šaudyti juos visus yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Šaudyti juos visus žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin