Shot burbulas

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Shot burbulas

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Paruošta šiek tiek sparčiai besivystančiai arcade veiksmų? Paspauskite žaisti ir išbandyti savo refleksus burbulas kadras, klasikinis bubble šaudymo žaidimas! Įkelti savo burbulo patrankos ir išsiaiškinti, ar vis dar taip pat greitai kaip žaibas ar jau taip lėtai, kaip šimtas metų! Žaidimas prasideda su lengva iššūkiais: tik keli spalvoti burbuliukai bus išmesta į dangų. Paspauskite ir laikykite tikslas, išleidimo šaudyti burbuliukai iš dangaus, kol jie vėl išnyksta. Proto balistine trajektorija ir skrydžio laiko savo sviedinius, nors! Užbaigti lygiai uždirbti monetas ir pirkti power-ups, kurie padės jums perduoti daugiau sudėtingas problemas. Aš abejoju, kad kada nors pamatysite 30 lygio! Priimti iššūkį ir įrodyti, kad nervai ir įgūdžių mušti Šis fantastinis internetinis žaidimas!

Nemokamas žaidimas Shot burbulas yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Shot burbulas žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin