Vidurnakčio Zombie Shooter 1,0

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės ( balsavo 1, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Vidurnakčio Zombie Shooter 1,0

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
Savo vidurnakčio. Mūsų žaidimo herojus taip pat žinomas kaip žaidėjas jūs jaučiatės pasimetęs. Džiunglės yra pilna zombių ir Frankenšteinas. Šiame žaidime jūs turite Peršokti paleisti ir šaudyti ir išgelbėti save nuo šio siaubo padėtį. Kiekvieno lygio žaidimas tampa sunkiau atlikti. Ne tik pėsčiomis zombių blokuoti savo kelią bet kas dabar ir tada ateina zombie automobilį ir sutriuškinti galite išjungti ekrano. Sveiki atvykę į vidurnakčio Zombie Shooter žaidimas.

Nemokamas žaidimas Vidurnakčio Zombie Shooter 1,0 yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Vidurnakčio Zombie Shooter 1,0 žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin