Viršų Hill lenktynės

1 Žvaigždė2 Žvaigždės3 Žvaigždės4 Žvaigždės5 Žvaigždės (Kol kas neįvertintas)
Loading...

Veiksmo žaidimai Administratorius 0

Viršų Hill lenktynės

ŽAIDIMO APRAŠYMAS
HTML5 atėjo Pramogos and priklausomybę lenktynių žaidimas! Šiame fizikos pagrįstas žaidime jums lenktynes į kalną naudojant daug skirtingų transporto priemonių kaip Kabrioletas, dviratį, monster truck ar net šaldytuvai. Taip, yra šaldytuvas. Todėl kodėl gi ne? Kiekvienai transporto priemonei suteikia unikalią patirtį ir gali būti patobulinti ir padaryti jį lengviau kontroliuoti ir geresni. Pabandyti eiti kaip didelės ir kiek jūs galite ir pasiekti kalno viršūnę. Pakeliui galite rinkti monetas arba galite padaryti salto ir įgyti oro metu uždirbti dar daugiau. Padėkite pedalą iki metalo šio nemokamai internete žaidimas, laipioti kalvos į iššūkį lygiai ir nugalėti visus savo friends pasiekimų!

Nemokamas žaidimas Viršų Hill lenktynės yra labai įdomus ir visiškai nemokamas žaidimas kuri galite žaisti Veiksmo žaidimai kategorijoje - internetu (online) tiek kompiuteryje tiek ir mobiliajame telefone. Įvertinkite Viršų Hill lenktynės žaidimą jį įveikę, o kadangi Veiksmo žaidimai jau spėjo tave sužavėti, tai siūlome išmėginti ir kitus Veiksmo žaidimai kategorijos žaidimus - nenusivilsi. FreeGames.lt - NENUSTOK ŽAISTI NEMOKAMUS ŽAIDIMUS!

ŽAISTI!
AR TAU PATIKO ŠIS ŽAIDIMAS?

Paskelbk jį savo svetainėje

PALIKITE KOMENTARĄ

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Freegames.lt - Nemokami žaidimai internetu

Pabėk nuo rutinos ir atsitrauk nuo darbų! Išmėgink vienus geriausių/naujausių nemokamų flash žaidimų internete (online) - nenuobodžiauk!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Partneriai:

Sprendimas: Admin